Letní tábor 2022 

Termíny tábora:

 1. turnus   1. 7. - 10. 7. 2022

 2. turnus 10. 7. - 19. 7. 2022

pro náš letní tábor na rok 2022 jsme zvolili Penzion Bez jména v Čenkovicích v Orlických horách. Děti budou ubytované v 10 lůžkových pokojích ve zděné budově, která poskytuje veškeré zázemí i pro případ špatného počasí. Penzion a jeho okolí nabízí spoustu možností pro náš tábor a letních aktivit. Děti se mohou těšit na lezeckou stěnu, horské koloběžky, lanové prolézačky, potůček přímo v areálu a spoustu dalších zážitků a aktivit.

Během tábora se z dětí stanou posádky pirátských lodí a společně budou pátrat po ztraceném pokladu. Celý program bude proložený velkým množstvím her, zábavou, výlety do přírody, koupáním, sportovními aktivitami a tvořením, tak jak to má na správném táboře být. Výkony dětí budou tradičně oceněny diplomy a věcnými odměnami. 

Kapacita tábora je 60 míst a tábor je určen pro děti ve věku 5 - 14 let.

Odborný zdravotnický dozor a úrazové pojištění je na všech našich akcích samozřejmostí.

Potravinové diety a podobné záležitosti, po dohodě nejsou překážkou.

Cena tábora je 5200 Kč. Platbu bude možné rozdělit na dvě části, zálohu 2500 Kč a doplatek 2700 Kč. V případě potřeby lze dohodnout i jinak. V ceně tábora je ubytování, strava 5x denně, pitný režim, veškerý materiál na program a úrazové pojištění.

Na tábor je možné dítě přivézt osobně, nebo může jet naším autobusem s nástupním místem
v Kolíně a Kutné Hoře. Na tábor pojedeme jedním autobusem s kapacitou 50 osob.Po naplnění autobusu bude možné se hlásit jen s vlastní dopravou do areálu.

Za dopravu naším autobusem bude účtován příplatek ve výši 250 korun.

Přihláška zde

  
        Stánhěte si potřebné dokumenty
Informace k táboru stáhnout
Prohlášení rodičů bude upřesněno 
Potvrzení o zdravotní způsobilosti stáhnout