Letní tábor 2020

Letní tábor 2020 

Termíny tábora:

 1. turnus   1. 7. - 10. 7. 2020

 2. turnus 10. 7. - 19. 7. 2020

Pro náš letní tábor na rok 2020 jsme zvolili Chatovou osadu Snílek. Chatová osada Snílek se nachází ve Starých Splavech jen 10 minut pěšky od pláží Máchova jezera. Ubytování dětí je
v prostorných šestilůžkových chatách.

Hlavním tématem tento rok nebude celotáborová hra. Rozhodli jsme se dětem, které jsou celý rok svázány povinnostmi a organizací většiny času, nabídnout klidný program klasického tábora založený na letní prázdninové rekreaci. Priorita je, aby si děti odpočinuly od celoročního zápřahu a vrátily se zrekreované, spokojené a zdravé rodičům.

Celý program bude jako tradičně proložený spoustou her a zábavy, výletů do přírody, koupání, sportovních aktivit, tvoření a všeho, co na správném táboře nesmí chybět. Děti si tábor určitě užijí naplno a odjedou s velkým množstvím hezkých zážitků. Jejich práce bude tradičně oceněna diplomy a věcnými odměnami. 

Kapacita tábora je 60 míst a tábor je určen pro děti ve věku 5 - 14 let.

Odborný zdravotnický dozor a úrazové pojištění je na všech našich akcích samozřejmostí.

Potravinové diety a podobné záležitosti nejsou pro nás žádnou překážkou.

Cena tábora je 4300 Kč. Platbu bude možné rozdělit na dvě části, zálohu 2000 Kč a doplatek 2300 Kč. V případě potřeby lze dohodnout i jinak. V ceně tábora je ubytování, strava 5x denně, pitný režim, veškerý materiál na program a úrazové pojištění.

Na tábor je možné dítě přivézt osobně, nebo může jet naším autobusem s nástupním místem
v Kolíně a Kutné Hoře. Vzhledem k ceně dopravy a vytíženosti autobusů jsme letos přistoupili ke změně, budeme mít pouze jeden autobus s kapacitou 50 osob. Po naplnění autobusu bude možné se hlásit jen s vlastní dopravou do areálu.

Za dopravu naším autobusem bude účtován příplatek ve výši 250 korun.

Přihláška zde

  
        Stánhěte si potřebné dokumenty
Informace k táboru stáhnout
Prohlášení rodičů stáhnout
Potvrzení o zdravotní způsobilosti stáhnout